ART / Lithographs / Litograph in colors 13128250
nr 1312 8250
Berta Hansson
(1910-1994), Sverige
Berta Hansson (1910-1994), Sweden. Gärdesgård, 267/360, signed. Subject: 50x40,
LITOGRAPH IN COLORS, Gärdesgård. Signerad, numrerad 267/360. Motivet: 50x40 cm
Berta Hansson, Swedish painter, born 1910, dead 1994.
800
SEK 300
Monday Mars 9 2020
at 18:29:48
8/3 13:58:45